חיפוש באינדקס עסקים

אולד ספייס – גבר גבר

פורסם מאת: בתאריך: 12 פברואר 2012

אולד ספייס, מותג הטיפוח הגברי מבית פרוקטר אנד גמבל, הושק בישראל עם סדרה של 17 מוצרים מבושמים המסייעים לגברים להישאר רעננים לאורך כל היום. קו המוצרים כולל ספריי גוף, דאודורנט סטיק, ג’ל רחצה, ואפטר שייב במגוון ריחות שמפרידים בין ילדים לגברים.

אולד ספייס - גבר גברהמותג אולד ספייס הפך להיות מותג הדאודורנטים המצליח ביותר בארה"ב והוא מוכר בכל העולם בזכות ההומור שבו הוא מתייחס לתפקידו החשוב בחייהם של גברים. ה

קמפיין עטור הפרסים Smell like a man, man גרר יותר מ-38 מיליון צפיות ביוטיוב ואף זכה בפרס GrandPrix היוקרתי בפסטיבל קאן 2010.

קו הריחות הגברי של אולד ספייס פותח על ידי חטיבת הבשמים של פרוקטר אנד גמבל בשיתוף עם P&G-Fine-Fragrances-Houses, אשר מייצרים בשמים מובילים כגון הוגו בוס, לקוסט ולאורה ביאגוטי. טכנולוגיית הריח של אולד ספייס מבטיחה שגברים המשתמשים בו יריחו נהדר לאורך כל היום.

קו המוצרים של אולד ספייס כולל:

  • ספריי גוף – מספק ניחוח קליל ורענן ופועל יחד איתך כדי לבלום ריחות לא נעימים לפני שהם מופיעים. ספריי הגוף של אולד ספייס מוצע בחמישה ריחות מעלפים.
  • דאודורנט סטיק – ריחות נקיים ורעננים המספקים הגנה סביב השעון. מוצע בגרסת סטיק בחמישה ריחות.
  • ג’ל רחצה – קצף רחצה המותיר אותך רענן אך לא יבש. קיים בחמישה ריחות שונים. אחד מהריחות הוא ג’ל רחצה לשיער ולגוף, נוסחה דו-תכליתית לניקיון מכף רגל ועד ראש בבקבוק אחד.
  • אפטר-שייב – לתחושה קרירה ורעננה, האפטר שייב של אולד ספייס זמין בשני ניחוחות.


עמוד זה נצפה: 412 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור