חיפוש באינדקס עסקים

אהבת תמנון

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 פברואר 2009

 

רשת אופנת תמנון, אשר מתמחה ביצירת ביגוד אופנתי בקו צעיר ועדכני לנשים וגברים גם יחד, מאפשרת לך להתחיל את החג ביחד עם בן זוגך ומבלי להיפרד אפילו לדקה. החג הזה תוכלו לצעוד יחדיו אל מעבר למפתן סניפי אופנת תמנון ופשוט לבחור את מלתחת הלבוש לערב המיוחד, בה תרגישו אופנתיים ומיוחדים מתמיד. מכלול פריטים מרהיבים לעין ומחמיאים לגוף, המתאימים לערב החגיגי שכולו רומנטיקה וכיף גדול, ממתינים רק לכם. ההפתעה הגדולה, לא צריך לבזבז זמן על נדידה בין חנויות לנשים וחנויות לגברים. בתמנון קולקציה ענפה לשני המינים, המאפשרת לך לבחור את השמלה המהממת שלך לצד הגבר שלך שיבחר בינתיים את הג’ינס המשופשף החדש שלו לצד הטי שרט הכי מדליקה בעיר וביחד תתחילו את השנה המופלאה הזו שלכם. לרגל חג האהבה וסוף עונה, הוזילה רשת תמנון את המחירים ואתם נהנים; עד 59.90 ש"ח לפריט, על כל החנות כולל שמלות, ג’ינסים וז’קטים.

אהבת תמנון - ולנטיין בפתח, זה הזמן להניח למתח ולהתחיל את היום ביחד בשופינג חגיגי משותף.    אהבת תמנון - ולנטיין בפתח, זה הזמן להניח למתח ולהתחיל את היום ביחד בשופינג חגיגי משותף.
אהבת תמנון – ולנטיין בפתח, זה הזמן להניח למתח ולהתחיל את היום ביחד בשופינג חגיגי משותף.

כתבות אופנה וסטיילינג קודמות
המשוגעים לרוק - Lee קולקציית טרום אביב המשוגעים לרוק – Lee טיפים אופנתיים ללבוש במקום העבודה. טיפים אופנתיים ללבוש במקום העבודה.
בראש – פורטל יופי ישראלי עמוד זה נצפה: 278 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור