חיפוש באינדקס עסקים

אגם רודברג – רמינגטון

פורסם מאת: בתאריך: 20 פברואר 2013

אגם רודברג - רמינגטון. צילום: סאשה.רגע לפני שהיא מסיימת את לימודי המשחק בסטודיו של יורם לוינשטיין ומככבת על המסך בתפקיד הראשי בסדרה "פצועים בראש" של חנן סביון וגיא עמיר (עספור), השחקנית אגם רודברג נבחרה להוביל את קטלוג מוצרי הטיפוח לשיער של המותג רמינגטון לרמינגטון משפחת מוצרים הכוללים: מחליקים מסלסלים ומייבשי שיער בטכנולוגיות מתקדמות, מכונות גילוח, מכונות תספורת וכן קטגוריה ביתית להסרת שיער..

הקמפיין יכלול מודעות ונראות בחנויות החשמל ברחבי הארץ, יחסי ציבור ומודעות בעיתונות החל מחודש מרץ הקרוב.

צילומי הקטלוג התקיימו תחת הקונספט "עולמן של נשות הזהר ההוליוודיות". הרעיון לקונספט גובש בעקבות הבחירה באגם רודברג לפרזנטורית החדשה של המותג ומתוך מטרה ליצור קשר ישיר לעולם המשחק והתיאטרון המתכתבים עם עיסוקיה בימים אלה. 

אושיק שריג, מנכ"ל שריג אלקטריק והיבואן של רמינגטון לישראל מסר: "אגם רודברג, כשחקנית מוכשרת מסמלת איכות לצד אידיאל היופי עבור נשים ונערות כאחד. הבחירה בה נבעה מתוך הרצון ליצור בעיני הלקוחה מעין פנטזיה אוטופית, אבל כזו שהיא גם נגישה ומושגת. אגם תוביל קמפיין עם קונספט חדש שמתכתב בין היתר עם עיסוקה ופועלה בתחום המשחק. אנו בטוחים שהיא תדע להוביל את המותג ולשרת את ערכיו בצורה הטובה ביותר".

קרדיטים: 
עיצוב שיער – לירז אגם לרמינגטון.
איפור: אסף באבו.
סטיילינג – ראובן כהן.
צילום – דביר כחלון.

 אגם רודברג - רמינגטון. צילום: סאשה.
אגם רודברג – רמינגטון. צילום: סאשה.עמוד זה נצפה: 394 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור