חיפוש באינדקס עסקים

אבני סוורובסקי בשיער – אנג’לה טטרו

פורסם מאת: barosh בתאריך: 23 יוני 2009

 

מעצבת השיער ופרזנטורית שוורצקופף, אנג’לה טטרו, מציגה את הטרנד הלוהט של עונת החתונות: שילוב של אבני סוורובסקי ופנינים בתסרוקות ערב וכלות. בלינג בלינג בשיער…
תסרוקות ערב וכלות מבוססות על סידור ועיצוב השיער בוריאציות שונות תוך כדי יצירת גימור מושלם להשגת אבני סברובסקי בשיער - אנג’לה טטרו. צילום: יניר סלע.האפקט הזוהר, המפואר והייחודי לכל כלה. העיצובים רובם ככולם מחייבים אותנו כמעצבי שיער ליצור תסרוקת מוקפדת ויצירתית. עונת החתונות הנוכחית מציגה מגמה אשר הולכת ותופסת תאוצה: שילוב של אבני סוורובסקי ופנינים מעודנות בעיצוב התסרוקת. שזירה של אבני סוורובסקי, פנינים בגוונים שונים במהלך העיצוב, מעניקה לתסרוקת נופך ייחודי, מלא גלאם ורושם.

כיצד בוחרים באילו אבנים להשתמש ולאיזה סוג שיער הן מתאימות?

  • אבני סוורובסקי – מבריקים במיוחד, יוצרים אפקט נוצץ ומחזירים אור ומשתלבים בצורה הרמונית עם שיער באורך בינוני אסוף כאשר הן בעיקר מוצמדות לשיער באופן מבוקר ובמינון קטן.
    ניתן להשיג את האבנים בעיקר כאשר הן שזורות על בסיס של שרשרת באורכים שונים הניתנת להתאמה באופן חופשי בהתאם לפריזורה.
  • פנינים – ניתן למצוא בגדלים שונים ובגוונים שונים כאשר המראה הכללי "מט" והמרקם חלקלק במגע. לרוב ניתן למצוא את הפנינים על בסיס של סיכה מהודרת או על שרשרת כמעט בלתי נראית ואיתה ניתן ליצור נקודות אור לפי עיצוב התסרוקת הנבחרת.
    הפנינים מגיעות לאחר שעברו תהליך של עיבוד היוצר בהן ברק מעודן ויחד עם זאת התהליך משאיר אותן במראה הכי טבעי שניתן להשיג. הפנינים משתלבות יפה מאוד עם תסרוקות אסופות, שיער ארוך כאשר חלקים ממנו מוסתרים וניתן לבצע הדגשה ולהשיג הבזק אופנתי בעזרתן.
  • אבני זכוכית מבריקות/מט – אבן שעוברת תהליך של עיבוד תעשייתי כאשר המטרה היא ליצור הברקה אבסולוטית ליצירת אפקט זוהר במיוחד. יתאימו לשימוש אצל נשים בעלות שיער כהה או קצר ובעל מבנה גלי עד מתולתל. היתרון הוא בנצנוץ של הברק, בהברקה שנוצרת בשיער ובהדגשים אותם ניתן להשיג למראה הסופי. אבני הזכוכית ניתנות להשגה במספר גדלים ובטקסטורות שונות כאשר הן נמכרות בתפזורת או בצורה של שזורות על שרשרת שקופה ודקיקה.

בנוסף לאלה ישנן סיכות ראש מהודרות ומושקעות במיוחד עליהן היצרנים מדביקים אבנים נוצצות צבעוניות יותר המחזירות אור בצבעים עזים ובולטים. מוצרים נוספים המצויים על המדף ומתאימים לשילוב בתסרוקות ערב וכלות הם פרחים בגדלים שונים, עלים לבנים/שחורים/כסופים או זהובים, עיצובים בסאטן ועוד.

 עמוד זה נצפה: 336 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור