הוסף למועדפים
הפוך לדף הבית
הרשמה
כניסה
שלום אורח\ת
‏יום שני ‏23 ‏אפריל ‏2018, 03:08
דף הבית » קורס תסרוקות ערב / כלות - למעצבי שיער
קורס תסרוקות ערב / כלות - למעצבי שיער

 

כיתת אמן -קורס תסרוקות אומנותיות

חשיפה אישית ובלעדית לעולם אמנות השיער • התמחות במגוון תסרוקות ברמה גבוהה ביותר • מעצב השיער והתסרוקות אבי מלכה פותח בפניכם דלת לעולם התסרוקות ומזמין אתכם לקחת חלק בהשתלמויות, קורסים וסדנאות תסרוקות ועיצוב שיער בדרגה המקצועית הבכירה ביותר.

לראשונה אחרי שני עשורים בתחום עיצוב השיער, החלטתי לשתף אתכם - הדור הבא של מעצבי השיער בישראל, בידע שרכשתי במהלך שנות עבודתי בתחום התסרוקות ועיצוב השיער. החלטתי לפתוח בפניכם דלת לעולם התסרוקות האמנותיות. הרצון הוא ללמד אתכם את טכניקות העבודה השונות במלוות אותי  לא רק בעיצוב תסרוקות ערב, אלא גם בעבודה בתצוגות והפקות אופנה, צילום קטלוגים והשתתפות בפרסומות.

כיתות האומן שאני פותח בפניכם יהיו ייחודיות ומקצועיות רמה שטרם נראתה בישראל. כל סדנת תסרוקות תהיה קטנה וממוקדת ותיערך אצלנו בסלון ברחוב בן יהודה 190 בתל אביב. אני אלווה כל סדנת תסרוקות באופן אישי ומקצועי במטרה להקנות לכם את מיטב הידע התיאורטי והמעשי.

אנחנו נעבוד יד ביד תוך דגש לסגנון עיצוב השיער שכל אחד מביא עמו. אנחנו נתמקד בהקניית ידע בסיסי ביסודות התסרוקת הקלאסית נבחן מקרוב את סגנון פיסול השיער, נלמד על עבודה עם תוספות שיער ונדגיש את הטכניקות לעבודה נכונה בדרך למראה היפה ביותר.

שלכם, אבי מלכה

 

אבי מלכה - קורס תסרוקות ערב כלות לעיצוב שיער ולמעצבי שיער.


חדשות ורכילות מעולם היופי

אתרים בעיצוב אישי

בניית אתרים בעיצוב אישי

נייל סטודיו - בניית ציפורניים

אתר הבית של הדליין

עמוס זרד

ארדלמיטל שמשי

יגאל ויצמן
 
  בייבילס פרו - יניב שושן

פאות אופנתיות

גיורא יצחקוב תסרוקות כלה